Inteligentný dom a byt

Inteligentný dom a byt presne pozná Vaše potreby a vychádza v ústrety Vašim prianiam.


Svetlo, vykurovanie, hudba, televízia, bezpečnosť Vašej rodiny. Základné veci, ktoré spoluvytvárajú pocit príjemného bývania sa v inteligentnom dome či byte dejú automaticky, bez nutnosti Vašej neustálej kontroly a potreby zdĺhavého nastavovania.


Kedykoľvek potrebujete, nad všetkými funkciami Vášho inteligentného domu máte plnú kontrolu. A to nielen z ktorejkoľvek miestnosti, ale aj z hociakého miesta na svete.

Flexibilita

Systém inteligentnej elektroinštalácie je cenovo flexibilný a podľa Vašich požiadaviek a možností môžete začať len tým čo najviac potrebujete a systém neskôr rozširovať o ďalšie funkcie.


Inteligentná elektroinštalácia sa dokonca dá aplikovať aj na existujúcu klasickú inštaláciu pomocou bezdrôtových ovládacích prvkov a povrchovej montáže.

Pohodlie

Správne osvetlenie spoluvytvára atmosféru Vášho domova a ovplyvňuje aj Vašu náladu.


Rýchlo a kvalitne navrhneme a nainštalujeme interiérové osvetlenie v klasickom prevedení, alebo ho rozšírime o inteligentný systém stmievačov s centralizovaným ovládaním.


Nastavenie osvetlenia podľa dennej doby, nerušivé osvetlenie pri sledovaní televízie, alebo optimálne svetlo pri rodinnej večeri. Preddefinované svetelné scény zabezpečia, že svetla bude vždy toľko aby bolo vaše pohodlie vo Vašom inteligentnom dome či byte čo najvyššie.


Podľa Vašich požiadaviek Vám nainštalujeme tiež vonkajšie osvetlenie. Od základného osvetlenia okolia Vášho domu, cez záhradné osvetlenie až po osvetlenie bazénu, optimálne nadizajnované osvetlenie okrem pohodlia a bezpečia zvýši aj estetickú hodnotu Vášho domova.

Bezpečnosť

Inteligentná elektroinštalácia dokáže zvýšiť bezpečnosť Vášho domu či bytu a plne sa integrovať so zabezpečovacím systémom.


Počas Vašej neprítomnosti dokáže napodobiť prítomnosť osôb ovládaním svetiel a ostatných funkcií domu. Obraz z kamery a nastavenie alarmu máte k dipozícii kdekoľvek v dome ako aj mimo neho.


Viac o kamerových systémoch a domových alarmoch

Úspora energií

S inteligentným domom ušetríte na energiách. Osvetlenie, vykurovanie, spotreba vody. Všetko čo chcete vedieť máte vždy na dosah.


Súmrakové snímače a snímače intenzity osvetlenia zabezpečia že intenzita svetla bude presne taká ako je potrebné. Snímače pohybu inteligentne osvetlia priestory len vtedy keď nimi bude niekto prechádzať.


Inteligentný dom má kontrolu aj nad vykurovaním. Miestnosti sa môžu automaticky temperovať keď nikto nie je doma a vykúriť až pred Vašim príchodom domov. Zónové vykurovanie umožní ušetriť energiu selektívnym vykurovaním miestností podľa toho ako ich využívate.

Zábava

Inteligentný dom je zábavnejší.


Váš domov si môžete rozdeliť na multiroom hudobné zóny a prehrávať v nich súčasne rôznu hudbu z Vášho centrálneho hudobného archívu.


Váš filmový archív možete mať k dispozícii na televízii alebo tablete v ktorejkoľvek izbe domu. Filmy budete mať na jednom úložisku, dostupné odvšadiaľ.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás, navrhneme Vám riešenie šité presne na mieru Vašim potrebám!


prevádzka Bratislava
tel: 0905 236 511 noble@noble-electric.sk
adresa - QR kód

VýrobcoviaDo Vášho inteligentného domu vieme integrovať systémy od popredných výrobcov inteligentnej elektroinštalácie.


Základom su systémy domácej automatizácie od spoločnosti Control4 s integráciou systémov Teco, Inels a X-Comfort a ďalších.


Každá inštalácia je jedinečná. Jednotlivé komponenty inteligentnej elektroinštalácie zvolíme tak, aby sme čo najlepšie vyhoveli Vašim požiadavkám, nárokom a možnostiam.