Zabezpečovacie systémy

Kvalitný zabezpečovací systém, ktorý Vám ponúkne istotu ochrany Vašej rodiny a Vášho majetku nemusí byť drahý a jeho inštalácia nemusí trvať veky. V spojení s kamerovým systémom Vám ponúkne dokonalý prehľad o dianí v okolí Vášho domu.


Prostredníctvom bezdrôtových prvkov dokážeme bezpečnostný systém nainštalovať do Vášho domu aj bez zásahov do existujúcej elektroinštalácie.

Kamerové systémy

CCTV kamery kedysi slúžili len na ochranu bánk a firiem. Vzhľadom na ich finančnú dostupnosť ich však dnes už nie je problém nasadiť ako súčasť bezpečnostného systému na ochranu Vášho majetku.


Bezpečnostný kamerový systém dokážeme prispôsobiť na mieru Vašim potrebám. Od zabezpečenia bytu či malého domu jednou či niekoľkými statickými kamerami, až po komplexný systém bezdrátových IP kamier s pokročilými funkciami a zaznamenávaním obrazu.


Moderné kamery dokážu poskytnúť nielen kvalitný farebný obraz počas dňa, ale aj nočné videnie a v prípade otočných kamier aj široké pokrytie monirorovaného priestoru len niekoľkými zariadeniami. Nasadenie bezdrôtových kamier umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu.


IP kamery Vám umožňujú monitorovať Váš domov aj na ďiaľku a dovoľujú plné prepojenie s ďalšími systémami inteligentného domu.


Jedna kamera alebo komplexný kamerový systém?


Kontaktujte nás, nájdme pre Vás riešenie ktoré naplní Vaše očakávania

Alarm pre dom a byt, GSM alarmy

Základnou vlastnosťou bezpečnostného systému je jeho napojenie na dvere Vášho domu či bytu a spustenie poplachu pri vstupe neoprávnených osôb.


Funkcie

Flexibilita moderných bezpečnostných systémov umožňuje ich napojenie na detektory pohybu, detektory rozbitia okenného skla, detektory úniku plynu, detektory dymu, ako aj zapojenie širokej škály ďalších infračervených, magnetických a mikrovlnných senzorov.


Ovládanie

Ovládanie pomocou jednoduchého panelu umiestneného pri vstupe do domu či bytu, alebo aj na ďiaľku cez internet, počítačom alebo mobilným telefónom.


GSM Alarm

O signalizáciu narušenia bezpečnosti Vášho obydlia sa postarajú vonkajšie či vnútorné sirény alebo aj zaslanie okamžitej informácie na GSM telefón.


GSM alarm Vám umožní operatívne riešiť situáciu aj keď sa nacházate ďaleko od domova. Pri prepojení GSM alarmu s kamerových systémom a ďalšími funkciami inteligentného domu môžete plne zhodnotiť závažnosť situácie a podniknúť všetky potrebné kroky na odvrátenie škody na Vašom majetku.

Bezpečnostný systém a inteligentný dom

Prepojenie alarmu a kamerového systému so systémami inteligentnej elektroištalácie posunie bezpečnosť Vášho domova na ešte vyššiu úroveň.


Obraz z nainštalovaných kamier môžete sledovať na ktorejkoľvek televízii vo Vašej domácnosti, na počítači, tablete, či mobilnom telefóne.


Odišli ste z domu a zabudli ste zamknúť? Riešenie je na dosah. Prostredníctvom svojho mobilného telefónu alebo počítača sa pripojíte na systém inteligentného domu, zamknete všetky zámky a aktivujete alarm.


Deje sa počas Vašej neprítomnosti niečo neobvyklé? Bezpečnostný systém v inteligentnom dome Vás upozorní na neobvyklé dianie v okolí a vo vnútri Vášho domova.


Na diaľku skontrolujete obraz zaznamenávaný nainštalovanými kamermi, ako aj hlásenia ostatných systémov a podniknete kroky potrebné k ochrane Vášho majetku.


Bezpečnosť Vášho domova zvýši simulácia prítomnosti osôb.


Prostredníctvom tejto funkcie dom aj počas Vašej dlhšej neprítomnosti vyzerá ako by sa v ňom nachádzali jeho majitelia. Svetlá v dome sa rozsvecujú a zhasínajú, žalúzie sa ráno vytiahnu a večer zavrú. Váš dom nevyzerá opustený a odradí tak zlodejov.


Viac o inteligentnej elektroištalácii a inteligentnom dome. >

Videovrátnik

Videovrátnik je ďalší systém na zvýšenie bezpečnosti a pohodlia Vášho domova. Je plnohodnotným a spoľahlivým bezpečnostným prvkom, ktorý prispieva k zvýšeniu bezpečnosti pri kontrole prístupu do objektu. Veľmi úspešne napomáha odhaliť možné nebezpečie pri podvodných návštevách nie len u osamelých ľudí.


Najmodernejšie videovrátniky je možné prepojiť s kamerovým systémom, vedia Vám nahrať odkaz alebo postať notifikáciu na mobilné zariadenie.


Kontaktujte nás

Kontaktujte nás, navrhneme Vám riešenie šité presne na mieru Vašim potrebám!


prevádzka Bratislava
tel: 0905 236 511 noble@noble-electric.sk
adresa - QR kód

VýrobcoviaDo Vášho domu vieme integrovať systémy od popredných výrobcov zabezpečovacích systémov.


Základom su bezpečnostné systémy od spoločnosti Paradox, Dahua a ďalších.


Každá inštalácia je jedinečná. Jednotlivé komponenty zabezpečovacích systémov zvolíme tak, aby sme čo najlepšie vyhoveli Vašim požiadavkám, nárokom a možnostiam.